این نسخه ازcall of duty هیچ گاه ساخته نخواهد شد

پردیس فناوری کیش-طرح مشاوره تخصصی صنعت- گروه خدمات عمومی:

سال ۲۰۱۶ بود که استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تصمیم به عرضه‌ی نسخه‌ای جدید از سری Call of Duty گرفت. Call of Duty: Infinite Warfare یک بازی علمی تخیلی است که در آن بازه‌ی زمانی، کمتر کسی انتظار معرفی‌ آن را داشت؛ چراکه بسیاری از طرفداران از نسخه‌های علمی تخیلی خسته شده بودند و خواستار نسخه‌ای در زمان حال بودند. همین موضوع باعث شد که این بازی با مشکلاتی مواجه شود و به رغم بخش تک‌نفره‌ای قابل قبول، بخش چند‌نفره‌ی آن، انتقادات بسیاری را به خود دید.

حتی بدترین نسخه‌های Call of Duty هم طرفداران بسیاری دارد. بنابراین جای تعجبی نیست که بسیاری از بازی‌بازان منتظر معرفی Call of Duty: Infinite Warfare 2 باشند. با این حال به نظر می‌رسد که این دسته از افراد باید امید خود مبنی بر انتشار این بازی را کنار بگذارند چراکه بنابر گفته‌ی رابرت بولینگ (Robert Bowling)، توسعه‌دهنده‌ی سابق اینفینیتی وارد، Infinite Warfare 2 هیچ‌گاه ساخته نخواهد شد و استودیو آن را کنار گذاشته است.

اگرچه رابرت بولینگ هیچ جزئیاتی از دلیل این تصمیم‌گیری منتشر نکرد ولی با این حال به سادگی می‌توان جواب آن را حدس زد. این بازی با واکنش خوبی از سوی اکثریت جامعه بازی‌بازان رو به رو نشد. بنابراین عدم توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

نسخه‌ی بعدی Call of Duty توسط استودیوی اینفینیتی وارد ساخته می‌شود که بنابر گفته‌ی رابرت بولینگ، این بازی در زمان حال است و از نبردهایی مدرن برخوردار خواهد بود.

با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا خواسته‌ی طرفداران مبنی بر ساخت Call of Duty: Modern Warfare 4 به حقیقت می‌پیوندد یا خیر.