درباره مرکز IPCCE

 مختصری درباره مرکز

*طراح ویژه راه اندازی سیستم مشاوره آنلاین از راه دور در صنعت کشور (دوراصنعت ) برگزاری دوره و کارگاه ویژه صنایع ،دوره های آنلاین و الکترونیکی همزمان (E learning) در حوزه زبان های خارجی و کامپیوتر*

مرکز مشاوره تخصصی صنعت (IPCC)  به عنوان زیر مجموعه پردیس فناوری کیش حاصل تصمیم و هم افزایی جمعی از اساتید, نخبگان و کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی میباشد که ضمن ثبت اختراع اولین سامانه مشاوره از راه دور در صنعت کشور (دورا صنعت) با بهره گیری از روش های علمی و فنی و تجربیات ارزنده خود در زمینه های سیستم های مشاوره الکترونیکی، مدیریتی, مهندسی و علوم انسانی توانسته است در انجام پروژه های کاربردی, تحقیق و توسعه (R&D) , کارگاه ها و سمینارهای پژوهشی و آموزشی همگام با تحولات روز جهان حرکت نماید. از این رو همواره مشارکت خود را با بدنه دانشگاه و صنعت جامعه حفظ نموده است.

دفتر اصلی این مجموعه در مرکز انتقال فناوریهای پشرفته کیش (high tech) مستقر می باشد و اعلام می نماید این دفتر و نمایندگی های آن در تهران، هیچگونه وابستگی تشکیلاتی و یا کارگزاری با نهاد های دولتی ندارد. و به عنوان بخش خصوصی دانش بنیان درصورت انعقاد تفاهم نامه همکاری با موسسات دولتی و یا خصوصی با آنها فعالیت می نماید.

دوراصنعت
دوراصنعت

بی تردید تبلور اندیشه, سرآمد بودن و پیشگامی در طرح های بزرگ و عرصه های علمی و فنی, نیازمند تحقق پیوند واقعی دانشگاه, صنعت و جامعه است.

<< پردیس فناوری کیش تبلور پیوند دانشگاه, صنعت و جامعه >>

مجوز فعالیتهای آنلاین

[spacer]

 فايل مصاحبه با  دکترداود رمضاني در ارتباط با سامانه مشاوره از راه دور در صنعت در دانشگاه تهران سال 1391 چاپ شده در نشریه گام پارت

گفتگو با داود رمضاني

[spacer]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *