درباره مرکز IPCCE

 مختصری درباره مرکز

*طراح ویژه راه اندازی سیستم مشاوره آنلاین از راه دور در صنعت کشور (دوراصنعت ) برگزاری دوره و کارگاه ویژه صنایع ،دوره های آنلاین و الکترونیکی همزمان (E learning) در حوزه زبان های خارجی و کامپیوتر*

مرکز مشاوره تخصصی صنعت (IPCC)  به عنوان زیر مجموعه پردیس فناوری کیش حاصل تصمیم و هم افزایی جمعی از اساتید, نخبگان و کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی میباشد که ضمن ثبت اختراع اولین سامانه مشاوره از راه دور در صنعت کشور (دورا صنعت) با بهره گیری از روش های علمی و فنی و تجربیات ارزنده خود در زمینه های سیستم های مشاوره الکترونیکی، مدیریتی, مهندسی و علوم انسانی توانسته است در انجام پروژه های کاربردی, تحقیق و توسعه (R&D) , کارگاه ها و سمینارهای پژوهشی و آموزشی همگام با تحولات روز جهان حرکت نماید. از این رو همواره مشارکت خود را با بدنه دانشگاه و صنعت جامعه حفظ نموده است.

دفتر اصلی این مجموعه در مرکز انتقال فناوریهای پشرفته کیش (high tech) مستقر می باشد و اعلام می نماید این دفتر و نمایندگی های آن در تهران، هیچگونه وابستگی تشکیلاتی و یا کارگزاری با نهاد های دولتی ندارد. و به عنوان بخش خصوصی دانش بنیان درصورت انعقاد تفاهم نامه همکاری با موسسات دولتی و یا خصوصی با آنها فعالیت می نماید.

دوراصنعت

دوراصنعت

بی تردید تبلور اندیشه, سرآمد بودن و پیشگامی در طرح های بزرگ و عرصه های علمی و فنی, نیازمند تحقق پیوند واقعی دانشگاه, صنعت و جامعه است.

<< پردیس فناوری کیش تبلور پیوند دانشگاه, صنعت و جامعه >>

مجوز فعالیتهای آنلاین

 فايل مصاحبه با  دکترداود رمضاني در ارتباط با سامانه مشاوره از راه دور در صنعت در دانشگاه تهران سال 1391 چاپ شده در نشریه گام پارت

گفتگو با داود رمضاني