10 کارآفرین برتر ملی معرفی شدند

به نقل از مرکز تخصصی مشاوره صنعت 10 کارآفرین برتر ملی در حوزه های صنعت، کشاورزی و خدمات در دوازدهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر معرفی و تقدیر شدند.به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، دوازدهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر امروز(دوشنبه) در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
این کارآفرینان برتر ملی در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات فعالیت دارند.
«محمدرضا شاکری» از استان خراسان رضوی، «حمیدرضا قلمکاری» از اصفهان و «غلامعلی اسلامی زاده» از خوزستان به عنوان کارآفرینان برتر در حوزه کشاورزی، «عبدالحسین خدری» از بوشهر در بخش خدمات، «هاله حامدی فر» از استان البرز، «سلمان بارانی بهبهانی» از استان زنجان، «سید حامد واحدی» از هرمزگان، «احمد طاهری» از گیلان، «جلیل سبحانی» از تهران و «ثمر رحمانی» از استان مرکزی به عنوان کارآفرینان برتر ملی در بخش صنعت، تندیس خود را از انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کردند.
به گزارش ایرنا، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: تحقیقات انجام شده نشان می دهد که نیم درصد از فضای کسب وکار در اختیار کارآفرینان بوده و آنها توانسته اند 38 درصد اشتغالزایی ایجاد کنند.
بندپی با یادآوری اینکه در سال های 84- 1392 سالیانه 77 هزار نفر به فضای کار افزوده شدند، گفت: این رقم در سال های گذشته به 800 هزار نفر رسیده که برای آینده باید به حدود یک میلیون نفر برسد.
وی اضافه کرد: ایجاد مدارس اشتغال و حمایت از پارک های علمی و فناوری از دیگر اقداماتی است که باید برای اجرای آن اهتمام ویژه داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *