ایران فضای مناسبی برای حضور سرمایه گذاران خارجی دارد

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که منع قانونی برای سرمایه گذاری خارجی‌ها در ایران وجود ندارد، اظهار کرد: کشور ما فضای مناسبی برای حضور سرمایه گذاران خارجی دارد.

 

به گزارش شانا، سیدجواد حسینی‌کیا ظهر امروز (چهارشنبه، پنجم مهرماه) در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست درباره موارد قانونی و جذب سرمایه‌های خارجی گفت: مانع قانونی برای سرمایه گذاری وجود ندارد و ظرفیت‌های سرمایه گذاری مشخص شده است؛ ایران بهشت سرمایه گذاری برای خارجی‌هاست.

 
وی با اشاره به استقبال بسیار خوب شرکت های داخلی برای حضور در نمایشگاه ایران پلاست افزود: این نمایشگاه ظرفیت معرفی توان داخل و جذب سرمایه‌گذار خارجی را دارد.

ایران پلاست یازدهم با شعار «بهبود فضای کسب و کار در صنایع تکمیلی پتروشیمی و پلاستیک کشور» و حضور  ۶۰۰ شرکت داخلی و ۵۲۴ شرکت خارجی برگزار می شود که نشان از رشد ۳۹ درصدی شرکت کنندگان داخلی و ۲۱ درصدی شرکت کنندگان خارجی نسبت به دوره گذشته دارد؛ شرکت هایی از بلژیک، دانمارک، آلمان، فنلاند، فرانسه، یونان، هند، صربستان، ایتالیا، کره جنوبی، اتریش، لوکزامبورگ، سوئیس، اسپانیا، انگلیس، تایلند، چک، قبرس، ترکیه، تایوان، چین، ژاپن و امارات در این نمایشگاه حضور دارند.
 
یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از ۲ مهرماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار شد و امروز به کار خود پایان می دهد.
 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *