هتل فضایی

هتل فضایی

پردیس فناوری کیش-طرح مشاوره ی متخصصین صنعت و مدیریت-گروه صنعت

به زودی سفر به فضا و زندگی کوتاه مدت در آن به لطف افتتاح هتل های فضایی ممکن میشود.این پروژه ی عظیم مربوط به شرکت کالیفرنیایی گیت وی فاندیشن میباشد که طرح های اولیه ی آن منتشر شده است.

این هتل با نام ایستگاه ورنر براون برای سهولت تردد و اقامت مسافران دارای گرانشی مصنوعی و به اندازه ی گرانش کره ی ماه میباشد و همانند یک کشتی تفریحی به نظر میرسد که شکل ظاهری آن مثل یک چرخ معلق با قطر190 متر میباشد که به دورخود میچرخد.24ماژول دور این چرخ قرار میگرد که برای اقامت افراد مناسب میباشند.و میتواند هرهفته میزبان 100 مسافر باشد.همچنین برای این هتل فضاپیماهای ویژه ای برای انتقال ضروری مهمانان به زمین نیز وجود خواهند داشت.

در این هتل رستوران ..سالن نمایش فیلم..کنسرت ..و سمینارهای آموزشی وجود خواهد داشت.روی عرشه ی آن سوییت هایی دل نشین با فرش ها و لوازمی لوکس و کافه هایی شیک قرار خواهد داشت که چشم انداز آن نیز رو به ستارگان میباشد.برای فضای داخلی این هتل قصد بر آن است که از مواد طبیعی سبک که پاکسازی آنها نیز راحت میباشند استفاده شود.

طبق پیش بینی های انجام شده این پروژه بین سال های 2025 تا 2027 به بهره برداری خواهد رسید.همچنین مشتریان خصوصی یا دولتی نیز میتوانند برخی از این ماژول هارا خریداری یا اجاره کنند.هرچند سفرهای فضایی هزینه های زیادی را دارند اما هدف این شرکت از این پروژه این است که چنین سفرهایی برای عموم مردم در دسترس باشد.

هدف کلی این پروژه ایجاد فرهنگ سفینه ای میباشد تا مردم به فضا بروند ..در آنجا زندگی کنند..کار کنند و بخواهند که در فضا بمانند. و فضا به محلی تبدیل شود که هزاران نفر در آن زندگی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *