صنعت فرودگاهی ایران نگران تصمیم ترامپ نیست

به نقل از مرکز مشاوره صنعت؛ipcc مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه تصمیم ترامپ در باره برجام بر توسعه صنعت فرودگاهی کشور تاثیری ندارد، گفت: هیچ گونه نگرانی از برنامه دولتمردان آمریکایی برای خروج از برجام نداریم.«رحمت الله مه آبادی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود : ایران اکنون در منطقه و فرا منطقه نقش آفرینی می کند و تصمیم دولتمردان آمریکایی در این زمینه تاثیرگذار نخواهد بود.
وی گفت : خوشبختانه برجام در 2 سال گذشته فرصت مناسبی را برای صنعت فرودگاهی کشور به وجود آورد تا بتوانیم در این فرصت مناسب تجهیزات مورد نیاز خود را با وجود برخی محدودیت ها خریداری کنیم.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها گفت : در جهانی که ما امروز زندگی می کنیم همه به یکدیگر نیاز داریم و تصمیم رییس جمهوری آمریکا برای بر هم زدن این ارتباطات بی اثر است.
مه آبادی افزود: بدون شک در مسیری که قرار داریم با اتکا به توانمندی های داخلی، همه چالش های فرا روی خود را پشت سر خواهیم گذشت.
وی خاطرنشان کرد : برای هر تصمیم ترامپ برنامه ریزی کردیم تا با هرگونه محدودیت برخورد کنیم.
با اجرای برجام از دی ماه 1394، مقام های ایرانی بارها به کارشکنی های طرف مقابل بویژه آمریکا برای اموری مانند ارتباط های مالی و تجاری اعتراض کرده اند.
«دونالد ترامپ»که از بهمن سال 1395به عنوان رییس جمهوری آمریکا بر سر کار آمده، بارها بر پایان دادن به برجام تاکید کرده بود و شب گذشته تصمیم خود را در باره برجام به اجرا گذاشت و کشورش را از این توافق بین المللی خارج کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *